Výchozí revize

Výchozí revize

Poskytujeme revize elektro zařízení, jak pro naše vlastní realizované zakázky, tak pro revize ostatních elektro zařízení. Provádíme pravidelné revize nn a vn v souladu s platnými normami a standardy, jako součást naší smluvní údržby energetických zařízení, abychom zajistili bezpečnost a spolehlivost vašich zařízení.

Pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti vašich elektrických zařízení provádíme pravidelné revize nn a vn jako součást naší smluvní údržby. Tyto revize zahrnují kontrolu napětí, proudů, ochranných prvků, izolace, přípojek a dalších důležitých prvků elektrických zařízení.

Revize provádíme v souladu s platnými normami a standardy, jako je například ČSN 33 2000-4-41, abychom zajistili, že vaše zařízení splňují všechny požadavky na kvalitu a bezpečnost. Po provedení revize poskytneme našim zákazníkům zápis o revizi a certifikát o provedení, který potvrzuje, že vaše elektrická zařízení splňují požadavky na bezpečnost a kvalitu.

Naši odborní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a jsou školeni v nejnovějších technologiích a standardech. Snažíme se poskytnout našim zákazníkům nejvyšší kvalitu služeb a pomoci jim udržet jejich elektrická zařízení v bezpečném a spolehlivém stavu.

Poptávka služeb

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře či na telefonním čísle. Rádi se vám budeme věnovat!

Spolupracujte s námi!