Naše služby v oblasti silnoproudu a energetiky

Naše společnost se specializuje na poskytování široké škály služeb v oblasti energetiky, včetně vedení nn a vn, instalace kabelových souborů a provádění výchozích revizí. Naše odborné znalosti a zkušenosti nám umožňují splnit požadavky našich klientů a nabídnout jim kvalitní a spolehlivé služby.

Naše služby v oblasti silnoproudu a energetiky - Tarpa Hradec Králové
Energetika
Energetika

Energetika

Poskytujeme kvalitní a spolehlivé řešení v energetice od průmyslových instalací až po údržbu a opravy. Zabýváme se distribučními elektro sítěmi, liniovými stavbami, průmyslovými instalacemi a trafostanicemi. Rovněž poskytujeme havarijní opravy, které pomohou klientovi rychle a efektivně řešit nečekané problémy.

Vedení NN a VN
Vedení NN a VN

Vedení NN a VN

Nabízíme montáž kabelových armatur do 35 kV. Dále pak vrchní a kabelová vedení nn a vn, trafostanic, veřejného osvětlení a místního rozhlasu, což nám umožňuje poskytovat kompletní řešení pro své zákazníky v oblasti elektrického vedení.

Kabelové soubory
Kabelové soubory

Kabelové soubory

Provádíme montáže kabelových souborů VN i NN, včetně koncovek, spojek, konektorů, přechodových spojek, rozvoden, klasických i zapouzdřených SF6 a práci pod napětím. Naši pracovníci mají plnou certifikaci v montáži kabelových souborů používaných ve skupině ČEZ.

Výchozí revize
Výchozí revize

Výchozí revize

Poskytujeme revize elektro zařízení, jak pro naše vlastní realizované zakázky, tak pro revize ostatních elektro zařízení. Provádíme pravidelné revize nn a vn v souladu s platnými normami a standardy, jako součást naší smluvní údržby energetických zařízení, abychom zajistili bezpečnost a spolehlivost vašich zařízení.

Doplňkové služby
Doplňkové služby

Doplňkové služby

Nabízíme práci pásovým minibagrem, montážní plošinou MP14 a třístranným sklápěčem 2t s hydraulickou rukou. Můžeme také nabídnout jádrové vrtání do průměru 250mm, délky 2,5m, včetně lisování kabelových ok do 500mm².

Poptávka služeb

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře či na telefonním čísle. Rádi se vám budeme věnovat!

Nenašli jste, co hledáte?